Het team van onze school bestaat uit directie, leerkrachten, en diverse interne en externe onderwijsprofessionals. Graag stellen we ons aan u voor.

Leerkrachten
Image

Kirsten Krooshoop [groep 1]
k.krooshoop@keender.nl

Image
Anja ten Doeschot [groep 1]
a.tendoeschot@keender.nl
Image

Lisa Nijhuis [groep 2]
l.nijhuis@keender.nl

Image

Anouk Riesmeijer-Lammersen [groep 2]
a.lammersen@keender.nl

Image

Maike Klein Gunnewiek [groep 3]
m.kleingunnewiek@keender.nl

Image

Casmaran Land [groep 4]
c.land@keender.nl

Image

Simone Arends-Blaauw [groep 5/6]
s.blaauw@keender.nl

Image

Kirsten Jansen [groep 4, 5/6 en 7/8]
k.jansen@keender.nl

Image

Bram Gerritsen [groep 7/8]
b.gerritsen@keender.nl

Directeur, IB'ers, onderwijsassistente, conciërge

Image

Carlo de Bree [directeur]
directie@bsalbatros.nl

Image

Rianne Wiegerink [IB'er]
r.wiegerink@keender.nl

Image

Simone Arends-Blaauw [IB'er]
s.blaauw@keender.nl

Image

Linsy Hollink [onderwijsassistent]
l.hollink1@keender.nl

Image

Esther Spijkerman [conciërge]