Kanjer
Groepen
Nieuws

Contact

De Albatros
Kievitstraat 63
7471 EL Goor
Tel: 0547 – 27 38 06
directie@bsalbatros.nl

Voor contact met één van de leerkrachten kun je bellen met de school (0547-273806) of hen mailen.

Hieronder staan de mailadressen van alle leerkrachten. Deze kunnen gebruikt worden voor het doorgeven van zakelijke dingen, zoals bijv. doktersbezoek of het maken van een afspraak.

Gesprekken over kinderen voeren wij liever niet per mail, maar bij voorkeur in een direct contact of telefonisch.

Directeur:
Chantal ten Dam: c.tendam@bsalbatros.nl

Intern begeleider:
Rianne Wiegerink: r.koopman@bsalbatros.nl

Leerkrachten

Rita Fokke leerkracht groep 1/2 r.fokke@bsalbatros.nl
Anouk Lammersen leerkracht groep 1/2 en 2/3 a.lammersen@bsalbatros.nl
Helma Ros leerkracht groep 2/3 h.ros@bsalbatros.nl
Kirsten Krooshoop leerkracht groep 4/5 k.krooshoop@bsalbatros.nl
Maike Klein Gunnewiek leerkracht groep 6 m.kleingunnewiek@bsalbatros.nl
Irene Verkuyten leerkracht groep 7/8 i.verkuyten@bsalbatros.nl
Leni ten Eikelder leerkracht groep 6 en 7/8 l.teneikelder@bsalbatros.nl