Kanjer
Groepen
Nieuws

MAAND ARCHIEF

Contact

De Albatros
Kievitstraat 63
7471 EL Goor
Tel: 0547 – 27 38 06
directie@bsalbatros.nl

Voor contact met één van de leerkrachten kun je bellen met de school (0547-273806) of hen mailen.

Hieronder staan de mailadressen van alle leerkrachten. Deze kunnen gebruikt worden voor het doorgeven van zakelijke dingen, zoals bijv. doktersbezoek of het maken van een afspraak.

Gesprekken over kinderen voeren wij liever niet per mail, maar bij voorkeur in een direct contact of telefonisch.

Directeur
Chantal ten Dam: c.tendam@keender.nl

Intern begeleider
Rianne Wiegerink: r.wiegerink@keender.nl

Leerkrachten

Anja ten Doeschot leerkracht groep 1/2 a.tendoeschot@keender.nl
Kirsten Krooshoop leerkracht groep 1/2  k.krooshoop@keender.nl
Anouk Riesmeijer leerkracht groep 1/2 a.lammersen@keender.nl
Lisa Nijhuis leerkracht groep 1/2 l.nijhuis@keender.nl
Maike Klein Gunnewiek leerkracht groep 3/4 m.kleingunnewiek@keender.nl 
Casmaran Land leerkracht groep 5/6 c.land@keender.nl
Bram Gerritsen leerkracht groep 7/8 b.gerritsen@keender.nl
Debbie van Boven leerkracht groep 7/8 d.vanboven@keenderl.nl

 

 

 

CONTACT

De Albatros
Kievitstraat 63
7471 EL Goor
Tel: 0547 - 27 38 06
Verstuur mail

facebookYouTube